12.04.2016

Попередня програма конференції FOSS Lviv­-2016

Опубліковано попередню програму конфереції FOSS Lviv­-2016 ...

14.04.2015

Попередня програма конференції FOSS Lviv-­2015

опубліковано попередню програму конференції ...

Всі новини

FOSS Lviv-2016

Міжнародна науково-практична конференція FOSS Lviv-2016 пройде в Львівському національному університеті імені Івана Франка з 19 по 22 квітня 2016 року.

Напрямки роботи конференції:

  1. Вільне програмне забезпечення в освіті;
  2. Вільне програмне забезпечення в науці;
  3. Вільне програмне забезпечення в бізнесі;
  4. Вільне програмне забезпечення вдома.

Мови конференції – українська*, російська, білоруська, польська, англійська.
*Примітка: доповіді авторів з України друкуються виключно українською мовою. Для осіб, що не володіють українською мовою, оргкомітет забезпечує переклад доповіді українською.

На конференцію запрошуються розробники, користувачі, IT-менеджери і всі, кого цікавить використання вільного програмного забезпечення.

Завдання FOSS Lviv-2016 – забезпечити ефективне спілкування та обмін інформацією, обговорити перспективи розвитку вільного програмного забезпечення в діловому секторі, науці та освіті, а також ініціювати нові проекти з використання ВПЗ. Доповіді та обговорення стосуються практичних аспектів розробки і впровадження програм, зниження вартості ліцензій та обслуговування інформаційних систем.

Участь у конференції безкоштовна. Для участі у конференції слід до 16 березня 2016 зареєструватися (див. більш детальну інформацію на сторінці про конференцію).

Тези доповідей приймаються до 31 березня 2016 з публікацією у друкованому збірнику матеріалів конференції, до 15 квітня 2016 з внесенням доповіді у pdf-файл матеріалів конференції..

Для учасників конференції, які не матимуть змоги прибути до Львова на конференцію, буде організована Інтернет-секція конференції за допомогою технології BigBlueButton. Технічні вимоги до клієнтської частини.
Тестовий майданчик для перевірки апаратних і програмних засобів учасників Інтернет-секції буде розгорнутий 11 і 12 квітня 2016 р.

Організатори конференції:


Ми у facebook