Про конференцію

Міжнародна конференція розробників і користувачів вільного програмного забезпечення
FOSS Lviv – це міжнародна конференція, яка пройде у Львові
з 18 по 21 квітня 2019 року.

Завдання, які стоять перед FOSS Lviv – забезпечити ефективне спілкування та обмін інформацією, обговорити перспективи розвитку вільного програмного забезпечення в діловому секторі, науці та освіті, а також ініціювати нові проекти з використання ВПЗ. Доповіді та обговорення стосуються практичних аспектів розробки, впровадження програм, зниження вартості ліцензій та обслуговування інформаційних систем.

На конференцію запрошуються розробники, користувачі, IT-менеджери,
а також всі, хто цікавляться даною тематикою. Доповіді, присвячені вільному програмному забезпеченню та рішенням на його основі, будуть представлені в тематичних секціях – для бізнесменів, наукових кіл і домашніх користувачів.

Організатори конференції – Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівська група користувачів Linux, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Брестський державний технічний університет, проект Linux Vacation / Eastern Europe.

Участь у конференції безкоштовна, проте для участі необхідно підписатися на конференцію в особистому профілі користувача на сайті. Для входу в особистий профіль потрібно завести обліковий запис.

Для учасників конференції, які не матимуть змоги прибути до Львова на конференцію, буде організована Інтернет-секція конференції за допомогою технології BigBlueButton (технічні вимоги до клієнтської частини тут). Тестовий майданчик для перевірки апаратних і програмних засобів учасників Інтернет-секції буде розгорнутий 11 і 12 квітня 2019 р.

Заявки на участь приймаються до 16 квітня 2019р., тези доповідей – до 31 березня 2019р.

Ознайомитися з порядком оформлення та подання тез можна в розділі Доповіді.