Dragobrat Winter FOSS Fest 2011

12 січня 2011, 22:18

Подробиці відносно виїзної секції 3-6 лютого на гірськолижному курорті Драгобрат

Шановні коллеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь в неофіційній частині конференції під назвою Dragobrat Winter FOSS Fest 2011, яка пройде з 3 по 6 лютого на гірськолижному курорті Драгобрат, розташованому на висоті 1400 м. Цей курорт знаходиться біля підніжжя гори Стог (1707 м) в районі гірського масиву Близниця (1883 м). В рамках Fest`а відбудеться неформальна виїзна секція конференції FOSS Lviv 2011; гостей очікують різноманітні заходи, а також здоровий і приємний відпочинок в горах. Серед запланованих заходів можна виділити: школу для лижників-початківців і сноубордистів, фрірайд-тури для досвідчених сноубордистів і лижників і, звичайно ж, незабутню вечірку з нічними спусками!

Організаційний внесок Dragobrat Winter FOSS Fest 2011 складає 1400 грн і включає витрати на транспорт, житло, повноцінне дворазове харчування і полуденок в “Курятні”, гірськолижне страхування, організацію і проведення виїзної секції, вечірки тощо). Додатково учасникам будуть потрібні гроші на підйомники (в середньому — 8 грн за підйом) і, якщо необхідно, на прокат спорядження (50-120 грн на добу).

Для бажаючих передбачена скорочена програма в формі одноденного виїзду на Драгобрат. Учасники цієї групи будуть нести фінансові витрати індивідуально: оплату транспорту (Львов-Ясеня і Ясеня-Драгобрат; буде наданий додатковий автобус і ГАЗи-66), харчування, підйомників і прокат спорядження. Культурна програма для учасників цієї групи співпадає з першим днем основної програми.

С програмою Fest`а можна ознайомитися за адресою: http://foss-fest.com/index.php?id=1098

Обов`язкова попередня реєстрація учасників до 25 січня за адресою http://foss-fest.com/index.php?id=1096 . В зв`язку з попереднім бронюванням номерів готелю, бажаючим рекомендується пройти реєстрацію якомога швидше.

Більш детальну інформацію про Fest`е можна знайти на його сайті за адресою: http://foss-fest.com/index.php?id=1095

Автор: Oleh Hut

Назад до списку новин
blog comments powered by Disqus